Kurumsal

1978 yılından günümüze kadar endüstriyel mutfak piyasasının en önemli iş adamlarından biri olan Aybars Şendur tarafından 2004 yılında kurulan Krom Mutfak, kurulduğu ilk günden itibaren tecrübenin önderliğinde, genç ve yenilikçi çizgisiyle ve her zaman kendisini geliştirmekten vazgeçmeyen yapısıyla emin adımlarla ilerlemektedir.
 
,  ve , Krom Mutfak'ın bünyesinde bulunan markalardır. 2004 yılından itibaren markasıyla açık büfe üretimini devam ettiren Krom Mutfak, 2012 yılından itibaren de markasını endüstriyel mutfak ürünlerinin markası ve   markasını da paslanmaz çelik medikal ürünlerinin markası olarak tanıtmaya başlamıştır. 
 
Krom Mutfak, hem yüksek teknoloji CNC ( Computer Numerical Control ) makineleriyle ve verimli fabrika hattıyla üretim yapan, hem de bünyesinde bir çok ithal ve yerli markaların distribütörlüğünü ve bayiliğini barındıran, proje, satış ve danışmanlık hizmeti veren bir sanayi kuruluşudur.
 
Endüstriyel mutfak sektöründe geniş ürün yelpazesi ile çalışmalarını sürdüren Krom Mutfak otel, motel, sosyal tesis, turistik tesis, tatil köyü, okul, hastane, fabrika, restoran, kafeterya v.b. tesisler için projelendirme ve danışmanlık ile başlayan, anahtar teslimi komple mutfak tesisi kurulum ve işletmeye hazır hale getirilmesi veya münferid mamul bazında üretim, montaj, doğrudan satış ve satış sonrası servislerle paket olarak hizmet vermektedir.
 
Krom Mutfak, uzman ve deneyimli teknik kadrosu aracılığı ile işletmenin ihtiyaçları, mekanın yapısı ve mimari kültürü doğrultusunda tüm detayları içeren bir projelendirme işlemi gerçekleştirir. Kuruluşundan bu yana, verimli mutfaklar ortaya çıkarmak için vermiş olduğu her hizmette ve üretmiş olduğu her üründe mükemmele ulaşmaya çalışan Krom Mutfak, hem müşterilerini hem de onların çalışanlarını memnun edecek işler ortaya çıkarmaktadır.
 
Ürün ve yönetim sistemini TS EN ISO 9001:2008 Kalite Sistem Belgesi ile belgelendirmiş olan Krom Mutfak, kurumsal bir firma anlayışıyla hizmet ve üretim sisteminin kalitesini iş ortakları, çözüm ortakları ve müşterileri için her geçen gün arttırmaya devam etmektedir.


YILLARIN VERDİĞİ DENEYİM İLE,
HEP DAHA İYİSİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ...